LINKS

BENO

Bespoke Furniture Studio

 

Kuchnie w każdym stylu. Projektujemy je dobierając materiały tak, aby spełnić indywidualne oczekiwania naszych klientów i montujemy z największą starannością. Naszym celem jest stworzenie kuchni idealnej, ergonomicznej i spełniającej potrzeby naszych klientów. Aby jeszcze bardziej udoskonalić efekt naszej pracy, pomagamy dopracować kuchnię w całości. Nie każdy posiada łatwość w doborze wszystkich elementów tworzących piękne wnętrze. Dla nas liczy się efekt końcowy... piękna i praktyczna kuchnia.

IMPRESJA

Window Decoration Studio

 

Salon Firan Impresja został stworzony z myślą o osobach ceniących estetykę, piękne aranżacje połączone z wysoką jakością oraz nieprzeciętne rozwiązania. Bogate doświadczenie w branży i owocna współpraca z renomowanymi firmami z Europy pozwala nam na spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Poznajemy Państwa potrzeby i upodobania. Każdy projekt jest niepowtarzalny. Usługę realizujemy kompleksowo z dojazdem do klienta, projektem oraz montażem. Oferta dla wszystkich pragnących odmienić wnętrze za pomocą modnych elementów dekoracyjnych takich jak rolety, firany, tapety.

MADRAS STYL

Furniture and Lighting

 

W swojej ofercie posiadamy meble i oświetlenie wielu renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Realizujemy również indywidualne zamówienia na meble specjalnie dla Państwa zaprojektowane, niepowtarzalne w swojej formie, dostosowane do wnętrza i potrzeb właściciela.

 

Meble tapicerowane i skrzyniowe, stoły i krzesła do każdego wnętrza, lampy, a także artykuły dekoracyjne.

KRAINA BARW

Wall Treatments and Millwork

 

KrainaBarw oferuje szeroki wybór produktów do wykańczania wnętrz i dekoracji. Firma działa od 1992 roku na terenie Szczecina. Od samego początku działalności zajmują się sprzedażą tapet, fototapet z winylu, fizeliny, papieru, farb oraz materiałów wykończeniowych. Od 2002 roku są partnerami renomowanego producenta produktów marki Dekoral. Klientom zapewniają między innymi plakaty, reprodukcje, kleje do tapet i akcesoria, naklejki ścienne oraz sztukaterie wewnętrzne i zewnętrzne. Bogate katalogi i próbniki można obejrzeć na żywo w Szczecinie przy ul. Iwaszkiewicza 107.

© 2005-2018 by Marcin Wyszomirski Design - Interior Designing, Planning and Decorating